Adam i Ewa1Apartamenty Eden
to oferta wyjątkowa, łącząca w sobie najwyższy komfort pobytu w centrum miasta z bliskością dzikiej bieszczadzkiej przyrody. Położone są w centrum Ustrzyk Dolnych (100 m od Rynku!), miasta nie bez przyczyny określanego przez legendarną grupę KSU jako „Stolica Bieszczad”.
Rajskie skojarzenia dotyczą nie tylko komfortu który zastaniecie Państwo na miejscu, w Apartamentach Eden, bogactwa oferty wypoczynku, którą Wam przedstawimy czy ogrodu bieszczadzkiej przyrody, którą możecie Państwo znaleźć już po kilku minutach spaceru. Ale także skojarzeń budowanych przez upiększające nasze apartamenty dzieła sztuki, związane z postaciami Adama i Ewy oraz ogrodem biblijnym. Goszcząc u nas poznacie ciekawą i stale wzbogacaną ich kolekcję, co więcej, niektóre możecie nabyć jako wyjątkową pamiątkę z rajskiego pobytu.

TokajJeśli zaś – pomimo oddania do Waszej dyspozycji kuchni z pełnym wyposażeniem – będziecie woleli zakosztować kulinarnej oferty „Stolicy Bieszczad” lub też poznać jej wieczorne i nocne życie, przygotowaliśmy specjalny bon, dzięki któremu poznacie szeroką ofertę pobliskich restauracji – oferujących kuchnię tradycyjną i nowoczesną oraz wiele innych rozrywek. Oczywiście potrzeba na to więcej czasu, dlatego podarujemy go tym z Państwa, którzy zdecydują się zostać u nas co najmniej trzy doby.
Apartamenty Eden stanowią zatem idealną propozycję dla wszystkich przyjeżdżających w Bieszczady na wypoczynek ale także dla tych, których sprowadzają tu interesy czy też po prostu chcą się zatrzymać w czasie dłuższej podróży. W zimie i w lecie, wiosną i jesienią.
Gdy spadnie śnieg, „stolica Bieszczad” staje się również „zimową stolicą Podkarpacia”, tu bowiem znajduje się najlepiej w tej części Polski rozwinięta infrastruktura narciarska. Mlyn Ustrzyki DolneStanowią ją nie tylko wyciągi narciarskie, ale także wspaniale przygotowane trasy do narciarstwa biegowego w sąsiedniej Ustjanowej.
Lato to także turystyka aktywna – szlaki spacerowe, trasy rowerowe czy atrakcje turystyki konnej ale i wyprawy kulturowe – śladami Bojków, kultury żydowskiej, szlakiem ikon czy karpackich zbójników.

Czyż nie tak wygląda Eden?

Zapraszamy!