Bieszczady Apartamenty Ewa_2467 Bieszczady Apartamenty Ewa_2445 Bieszczady Apartamenty Ewa_2421 Bieszczady Apartamenty Ewa_2434 Bieszczady Apartamenty Ewa_2413 Bieszczady Apartamenty Ewa_2406 Bieszczady Apartamenty Ewa_2403 Bieszczady Apartamenty Ewa_2456 Bieszczady Apartamenty Ewa_2389

Co prawda Adam został stworzony jako pierwszy, ale wcale nie musi to oznaczać, że był większy. U nas większa (ale i odrobinę droższa) jest Ewa. Apartament Ewa znajduje się na parterze i zajmuje aż 55 m2, jest zatem szczególnie komfortowy i przestronny. Składa się z trzech pomieszczeń, w których może wygodnie mieszkać nawet 6 osób: dwóch pokoi dwuosobowych oraz salonu, w którym znajduje się wygodny rozkładany narożnik z funkcją spania. Do dyspozycji gości pozostaje duża szafa na ubrania oraz liczne mniejsze szafki, w których na pewno pomieszczą się nawet najobszerniejsze bagaże. W salonie znajdziecie też Państwo 42 calowy telewizor, podłączony do sieci kablowej.
Kuchnia
połączona z jadalnią wyposażona jest w stół wraz z krzesłami, kuchenkę gazową z piekarnikiem, obszerną lodówkę, czajnik elektryczny, komplet naczyń kuchennych z serwisem obiadowym. Komfortowo wyposażona jest także łazienka.

 Rozglądnij się po Apartamencie